sp1243

KLASY 1

Informacja wychowawców oddziałów 1-3 związana z realizacją zadań do samodzielnego wykonania w domu w czasie zawieszenia zajęć szkolnych.

Wychowawcy klas 1-3 na poziomach przygotowali zadania i  ćwiczenia do wykonania w domu. Codziennie będą zamieszczane karty pracy z różną ilością zdań w zależności od poziomu edukacyjnego. Zadania są zgodne z podstawą programową. Każda karta będzie opatrzona datą, aby łatwiej było posegregować materiały. W klasach trzecich najprościej i najłatwiej byłoby drukować uczniom te zadania. Jeżeli nie ma w domu takiej możliwości to trzeba będzie przepisywać zadania do zeszytu przedmiotowego. Wydrukowane karty pracy proszę wklejać do zeszytów przedmiotowych. W klasach pierwszych i drugich zadania w większości są przygotowane tak, aby dzieci przepisując je robiły notatki w zeszytach. W ten sposób będą doskonalić umiejętności pisania, czytania i prowadzenia zeszytów. Przy poleceniach będzie wskazany dokładny sposób ich wykonania. Po powrocie do szkoły wychowawcy będą wybiórczo sprawdzać realizację zadań. Niektóre zadania będą podlegać ocenie. Proponujemy w wolnej chwili korzystanie ze stron internetowych:

– www.pisupisiu.pl

– www.matzoo.pl

– www.szaloneliczby.pl

– www.matmag.pl

Prosimy aby systematycznie śledzić stronę szkoły i wszelkie informacje dotyczące realizowania materiału edukacyjnego .

Życzymy wszystkim Naszym Uczniom wytrwałości i  systematyczności w pracy.

Powodzenia!

Wychowawcy klas 1-3

Lekcje 23.04

Przepraszam za błędne daty proszę o zapisanie zgodnej daty z dniem.

Zadania

Zadania z angielskiego