sp1243

KLASY 2

Informacja wychowawców oddziałów 1-3 związana z realizacją zadań do samodzielnego wykonania w domu w czasie zawieszenia zajęć szkolnych.

Wychowawcy klas 1-3 na poziomach przygotowali zadania i ćwiczenia do wykonania w domu. Codziennie będą to dwie lub trzy karty pracy z różną ilością zdań w zależności od poziomu edukacyjnego. Zadania są zgodne z podstawą programową. Każda karta będzie opatrzona datą, aby łatwiej było posegregować materiały. W klasach trzecich najprościej i najłatwiej byłoby drukować uczniom te zadania. Jeżeli nie ma w domu takiej możliwości to trzeba będzie przepisywać zadania do zeszytu przedmiotowego. Wydrukowane karty pracy proszę wklejać do zeszytów przedmiotowych. W klasach drugich zadania w większości są przygotowane tak, aby dzieci przepisując je robiły notatki w zeszytach. W ten sposób będą doskonalić umiejętności pisania, czytania i prowadzenia zeszytów. Przepisywanie nie dotyczyklas 1, ponieważ dzieci nie znają jeszcze wszystkich liter alfabetu. Przy poleceniach będzie wskazany dokładny sposób ich wykonania. Po powrocie do szkoły wychowawcy będą wybiórczo sprawdzać realizację zadań. Niektóre zadania będą podlegać ocenie. Proponujemyw wolnej chwili korzystanie ze stron internetowych:

www.pisupisiu.pl

www.matzoo.pl

www.szaloneliczby.pl

www.matmag.pl

Prosimy aby systematycznie śledzić stronę szkoły i wszelkie informacje dotyczące realizowania materiału edukacyjnego . Życzymy wszystkim Naszym Uczniom wytrwałości i systematyczności w pracy.

Powodzenia!Wychowawcy klas 1-3

Lekcje 23.04

Prosił bym o wpisanie dat zgodnych z dniem!

Z poważeniem Dyrektor i wychowawcy klas 1-3

Angielski